Hey Hou tábory sú plné zážitkov, ktoré majú vaše deti už v malom veku pripraviť na 21. storočie. Tešíme sa na prežitie tohto dobrodružstva poznávania s nami a tešíme sa na kopu skvelých zážitkov!

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O TÁBORE
Tábor je určený najmä deťom vo veku od 6 do 12 rokov.


Cena: 150€ (príp. 140€ pri prihlásení a zaplatení do konca marca 2019)
Cena zahŕňa: strava 3-krát denne, materiály, profesionálni animátori, doprava po meste, externí lektori, príp. iné aktivity, výlety a odmeny pre deti
Lokalita: Staré Mesto/Devínska Nová Ves (záleží od turnusu)
Trvanie: 5 dní (pondelok- piatok) od 9:00 do 16:00, počas júla (v prípade zvýšeného záujmu aj augusta)

PONUKA TURNUSOV

FBI Staré Mesto💡🧐

1.7.-5.7.2019 Staré Mesto

5.8.-9.8.2019 Staré Mesto

Záhadná úloha v Starom Meste čaká na tím, ktorý ju vyrieši. Na vyriešenie tohto zadania budeme potrebovať silný tím detektívov a pátračov FBI. Budú si musieť dávať pozor na svoju tajnú identitu. Tím bude komunikovať so skupinou zaoceánskych partnerov po anglicky. Rozlúštiť všetky indície od nich nebude jednoduché. Sú dôkladne zašifrované, aby ich informácie boli chránené a utajené. Bez nich však záhadu deti nevyriešia. Musia si ale dávať pozor! Na tomto prípade pracuje niekoľko tímov naraz a ide o veľa. Spolupráca a vzájomné obchodovanie s indíciami bude dôležité a najmä potrebné pre ich úspech. Potrápia nielen svoj rozum, ale zapoja aj svoju kreativitu, znalosti angličtiny a športovú kondičku.

Čo môžete očakávať?

 • Množstvo pohybu v meste, lese a parkoch, no skrátka všade, kde sa môžu nachádzať indície
 • Tímové výzvy a úlohy, zaujímavé hádanky a hlavolamy
 • Športové aktivity, ktoré preveria každého kondičku
 • Zadania nie len v slovenčine, ale aj angličtine
Prihlásiť

Vyskúšaj to všetko!
👩‍🍳👩‍🏭👩‍💼👩‍🔬👩‍🚀

15.7.-19.7.2019 Devínska Nová Ves

Sníva Vaše dieťa o množstve zaujímavých povolaní, ktoré by si rado vyskúšalo? Tento týždeň je práve pre neho! Získa reálne skúsenosti s povolaniami snov. Stane sa dizajnérom, youtuberom, technikom, umelcom, či chemikom. Nepôjde len o pasívne a nudné počúvanie výkladov. Všetky tieto povolania bude skúšať na vlastnej koži. Každý deň si pre deti pripravíme nové výzvy, ktoré bude potrebné vyriešiť spoločne s jeho spolupracovníkmi. Bude rozvíjať svoju schopnosť byť dobrým lídrom, ale aj tímovým hráčom. Dôležitá bude tiež dobrá komunikácia s ostatnými a inovatívnosť. Spolu budeme hľadať to, čo ho naozaj baví.  

Čo môžete očakávať?

 • Množstvo zaujímavých výletov na miesta, ako galéria, 3D tlačiareň a laboratórium
 • Výroba vlastných výrobkov, ktoré si odnesie domov
 • Súťaže, výzvy a vedomosti priamo od profesionálov
 • Sebapoznávanie a podporovanie osobného rozvoja hravou a interaktívnou formou
 • Riešenie problémov spolu s jeho tímom
Prihlásiť

Start it up! 💡

22.7.-26.7.2019 Staré Mesto

Aké by to bolo rozbehnúť svoj malý projekt už v detskom veku? Vďaka detskej kreativite a vynaliezavosti sa tento týždeň premení na inkubátor bláznivých nápadov, ktoré riešia problémy v našom okolí. Deti sa budú venovať tomu, čo ich trápi v ich komunite a spolu s vlastným tímom a profesionálnymi animátormi budú hladať, prezentovať a vytvárať kreatívne riešenia týchto problémov. Najlepšie z nich počas týždňa intenzívneho a hravého vzdelávania spolu s deťmi privedieme k životu. Hravou formou sa každý tím prebojuje postupnou cestou budovania svojho bláznivého nápadu, ktorú nazývame design thinking. Tento postup je pre detské chápanie jednoduchý, no najmä zaujímavý, hravý a interaktívny. Spolu s každým projektom prejdeme od unikátneho nápadu, cez vytváranie skvelého tímu, rozhovory s rovesníkmi, prezentovanie prvého prototypu, natáčanie vtipných propagačných videí, či navrhovanie plagátov, až po vytvorenie unikátneho produktu. Čaká nás množstvo dielní, hostí, hier, veľa nových vedomostí a dokonca aj výlet do 3D tlačiarne! Precvičíme si aj anglickú slovnú zásobu a na koniec turnusu u nás privítame vás, rodičov, ktorým tieto jedinečné malé projekty radi odprezentujeme.

Čo môžete očakávať?

 • Slávnostná záverečná ceremónia oficiálneho prezentovania projektu
 • Zaujímaví, kreatívni a zábavní hostia nielen z oblasti biznisu a podnikania
 • Venovanie sa aktuálnym témam 21. storočia, každý deň nová výzva, osvojovanie si novej slovnej zásoby v anglickom jazyku, aktuálnej k danej téme
 • Hravú formu výučby procesu design thinking
 • Prezentovanie projektu po anglicky
 • Návšteva labu s 3D tlačiarňou
Prihlásiť